Prestiżowe wyróżnienie

Dodane przez Admin , maj 30 2008

PRESTIŻOWE WYRÓŻNIENIE. "... Pod koniec marca 2008r. we Włocławku spotkali się szefowie ponad stu najbardziej prestiżowych w kraju Ośrodków Szkolenia Kierowców".

Tak rozpoczyna sie artykuł zamieszczony w ogólnopolskim miesięczniku. I my tam byliśmy!! Z przyjemnością informujemy Państwa, że nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców został zaproszony na spotkanie ponad stu najbardziej prestizowych Szkół w Polsce, które odbyło się we Włocławku. Celem spotkania było wdrożenie do najlepszych Ośrodków Szkolenia Kierowców nowoczesnych i profesjonalnych narzędzi nauczania oraz podniesienie jakości i efektywności prowadzonych szkoleń.

Gościem specjalnym był eurodeputowany KRZYSZTOF HOŁOWCZYC, który osobiście złożył dedykacje specjalnie dla Szkoły Jazdy Trela na tablicy rejestracyjnej "Kierowca.pl" . Specjalnie dla Państwa załączamy na naszej stronie artykuł ze spotkania zamieszczony w miesięczniku. Życzymy miłej lektury.